מכירה פומבית 418 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
5.4.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 131:

ANÓNIMO
Pompas de jabón. Vanitas

נמכר ב: €340
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 5.4.22 בבית המכירות Ansorena

Pompas de jabón. Vanitas
(S. XIX)
69 x 54 cm
Óleo sobre lienzo

נגישות
menu