מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 5:

A.R. PENK Dilemma K2

A.R. PENK
1939-2017

Dilemma ...

נמכר ב: €20,000
15,000
€18,000 - €22,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

A.R. PENK
1939-2017

Dilemma K2
Tecnica mista su cartoncino
cm. 48x64
Firma e titolo al fronte

PROVENIENZA
Collezione privata, Milano

נגישות
menu