מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 25:

ARMAN FERNANDEZ Senza titolo, 1974

ARMAN
1928-2005

Senza titolo ...

12,000
€12,000 - €14,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

ARMAN
1928-2005

Senza titolo, 1974
Inclusione, resina con frammenti di violino
cm. 25x25x25
Firmata

PROVENIENZA
Collezione privata, Asti

נגישות
menu