Casa d'aste Boetto
10.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Thursday june 10 2021, 2pm CEST

פריט 0741:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €350
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 10.6.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Due vasi a cilindro in porcellana di Cina decorati in policromia con fiori e uccelli su fondo bianco sec.XIX
h.cm.28 e 29

נגישות
menu