מכירה פומבית 301
Casa d'aste Boetto
7.12.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0815:

Sei fondine in porcellana famiglia Rosa decorate

נמכר ב: €400
450
€400
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.12.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Sei fondine in porcellana famiglia Rosa decorate in policromia e oro a fiori
diam.cm.23, piccole sbeccature, una rotta

נגישות
menu