מכירה פומבית 65 Antiques
Aste Martini
12.12.20
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
Sat dec 12 2020, 3 pm CEST

פריט 20:

eccezionale orologio da tavolo in bronzo dorato con allegoria dell’acqua inizio sec.XIX

2,000
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 12.12.20 בבית המכירות Aste Martini