מכירה פומבית 134 חלק א' 134th Auction - Day 1
Berliner Auktionshaus GmbH & Co.KG
2.12.23
Pariser Str. 9 D-10719 Berlin - Germany, גרמניה
Autographs, art, militaria, toys, Olympiads, literature, medals, coins, stamps

פריט 37:

Brick of the Roman 14th Legion Gemina

נמכר ב: €55
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 2.12.23 בבית המכירות Berliner Auktionshaus GmbH & Co.KG

Bodenziegel 14. Legion Gemina, 2.-4. Jhd. u.Z., gebrannter Ton, unregelmäßige Abbrüche, nahe an Abbruchkante teils erkennbare Bez. "LEG XIIII", Heimatstandort d. 14. Legion ab Beginn des 2. Jhd. u.Z. im Kastell u. Legionslager Carnuntum/40km östlich Wien am Südufer d. Donau, 23x18x5cm
Pariser Str. 9 | D-10719 Berlin | Deutschland
Roman fibula, Roman brooches, Roman coins, archaeological find

נגישות
menu