Design, Porcelain, Objects of Vertu and Jewellery
Hermitage Fine Art
27.6.22
Le Park Palace Avenue de la Costa 98000, Monaco, מונקו

פריט 501:

TASSE À DOUBLE ANSE ET SA SOUS-TASSE EN PORCELAINE, 19ème siècle

€300 - €350
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
מע"מ: 20% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.22 בבית המכירות Hermitage Fine Art

Marque : en forme d’étoile à six branches (au dos)

décor polychrome : couples galants et fleurs, bordure dorée porcelaine

נגישות
menu