Design, Porcelain, Objects of Vertu and Jewellery
Hermitage Fine Art
27.6.22
Le Park Palace Avenue de la Costa 98000, Monaco, מונקו

פריט 587:

LALIQUE TABLE BASSE 'PERLES D’EAU'

נמכר ב: €12,000
12,000
€12,000 - €15,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
מע"מ: 20% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.22 בבית המכירות Hermitage Fine Art

signé ‘Lalique France’

cristal incolore

H. 37 cm, dalle 80 x 120 cm

Condition : bon état, petit éclat sur le bord de la dalle

Ce modèle a été créée en 1990 par Marie-Claude Lalique

נגישות
menu