מכירה פומבית 80
Itineris Auction House
22.12.21
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה
Mercoledì 22 Dicembre 2021 ore 17:00

פריט 21:

Scuola Spagnola del XVIII secolo RITRATTO DI UOMO olio su tela, cm 76x62

Scuola Spagnola del XVIII secolo
RITRATTO ...

נמכר ב: €300
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.12.21 בבית המכירות Itineris Auction House

RITRATTO DI UOMO
olio su tela, cm 76x62