פריט 14:
Escuela catalana, s.XX. Ángeles. Esultura en mármol blanco tallado. 32 x 50 cm. |
1,100 - €1,400
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
Escuela catalana, s.XX. Ángeles. Esultura en mármol blanco tallado. 32 x 50 cm.