מכירה פומבית 95 חלק ב' Art & Antiques
Marques dos Santos Leilões
9.11.22
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 401:

Paliteiro gato de Manuel Mafra

נמכר ב: €120
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 9.11.22 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Faiança das Caldas, séc. XIX, fabrico de Manuel Mafra com representação de gato. Pequenas faltas. Dim.:10 cm