מכירה פומבית 51 חלק ג' Silvers and watches
Finarte
24.6.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה

פריט 519:

Schaper
Calice, Berlino XIX secolo in argento

נמכר ב: €700
€500
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף

con ricco decoro sbalzato.

Peso g 246,00

נגישות
menu