מכירה פומבית 12 חלק א'
Antiques Auction
28.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Prima Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 1 al lotto 124
Seconda Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 125 al lotto 248
Terza Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 249 al lotto 372
פריט 40:
Toilette Luigi XVI finemente lastronata a motivi neoclassici, Lombardia II metà sec.XVIII
נמכר ב: €1,900
700
הערכה:
€700 - €800
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים