מכירה פומבית 12 חלק א'
Antiques Auction
28.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Prima Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 1 al lotto 124
Seconda Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 125 al lotto 248
Terza Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 249 al lotto 372
פריט 47:
Mezza lunetta in pietra dura intarsiata con cammello, sec.XIX, cornice più antica del sec.XVIII
נמכר ב: €550
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים