מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 635:
Tavolo da centro lastronato in ciliegio con piedini e capitelli in legno dorato, piano in marmo
נמכר ב: €1,500
1,500
הערכה:
€1,500 - €1,700
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים