מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

פריט 635:

Tavolo da centro lastronato in ciliegio con piedini e capitelli in legno dorato, piano in marmo
cm. 127x59 ...

נמכר ב: €1,500
1,500
הערכה:
€1,500 - €1,700
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

cm. 127x59 h. 87, difetti e restauri