מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 649:
Scuola francese inizi sec.XX "Scena d'interno" olio, cornice in legno intagliato e dorato
נמכר ב: €150
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים