מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

פריט 745:

נמכר ב: €1,100
הערכה:
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Guerriero, statua in metallo, f.ta Picaut con base in legno intagliato e dorato con terminali a forma di teste di ariete
base h.cm.125, statua h.cm.87