מכירה פומבית 5
4.11.20
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 39:

ARGENTERIA CLEMENTI, Bologna
Mestolo in ...

נמכר ב: €120
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

ARGENTERIA CLEMENTI, Bologna
Mestolo in argento 800. Al retro del manico reca punzoni: 800, 1BO e punzone identificativo dell’argenteria. Peso: 285 gr.
Cm 29x19.