מכירה פומבית 86 Charms of Art
Finarte
26.5.21
Roma / Palazzo Odescalchi - Piazza SS. Apostoli, 80, איטליה

Wednesday 26 May 2021, 3 pm

Session (lots 188-346)

Rome / Palazzo Odescalchi - Piazza SS. Apostoli, 80

פריט 219:

Scuola fiamminga, secolo XVII
Angelo appare ad alcuni frati in un interno

נמכר ב: €1,300
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 26.5.21 בבית המכירות Finarte

olio su rame
cm 39,8 x 33,5

נגישות
menu