מכירה פומבית 06 מכירה מקוונת - אמנות יהודית ואמנים יהודים
17.1.17 (הזמן המקומי שלך)
ישראל
 קדם מכירות פומביות - מחלקת מכירות מקוונות, רמב"ן 8, מתחם טחנת הרוח ברחביה, ירושלים

פריט 75:

אוסף קטלוגים לספרים עבריים וחפצי אמנות

נמכר ב: $420
$ 50
עמלת בית המכירות: 23%
מע"מ: על העמלה בלבד

אוסף קטלוגים לספרות קודש, לספרים עבריים, לספרים העוסקים ביהדות ולחפצי אמנות יהודית המצויים בספריות ובאוספים שונים.
* אויסשטעלונג פון 181 מאנוסקריפטן, אינקונאבלען און אנדערע זעלטענע אויסגאבן פון דער ביבליאטעקא יודאיקא סימאנסעניאנא אין קאפענהאגען. הוצאת גלעריע ראיאל. פריז, 1952. יידיש.
* Hebraica, For the Greater Part from the Library of Late Dr Peritz, Catalogue No. 61. הוצאת Internationaal Antiquariaat (Menno Hertzberger). אמשטרדם, [שנות השלושים של המאה העשרים?]. אנגלית.
* Judaica im Staatsarchiv Darmstadt, Bd. I, Urkunden 1275-1650, Friedrich Battenberg. הוצאת Zechnersche Buchdruckerei . דרמשטט, 1981. גרמנית.
* Valuation of Hebrew Books in the Library of Mr. J.M. Lowy, Taken for the Purposes of Insurance, Professor Chimen Abramsky. לונדון, [1975]. אנגלית.
* Panorama of Ancient Letters, Four and a Half Centuries of Hebraica and Judaica, Mitchell M. Kaplan. הוצאת Academy Photo Offset. ניו יורק, 1942. אנגלית.
* Jews' College, London, Centenary Celebration, 1855/5616-1955/5716; Catalogue of an Exhibition of Books by Members of the Academic Staff and Alumni, at the Jews' College Library. לונדון, 1955. אנגלית.
* I טייל: ביכער וועגן ביכער, יודאיקא, יולי גענס. הוצאת Libris. טאלין, 1939. רוסית, גרמנית, יידיש, עברית ואנגלית.
* אלפי מנשה, Catalogus der Tentoonstelling in het Portugeesch Israëltisch Seminarium Ets Haïm te Amsterdam ter nerinnering aan het Driehonderd-Jarig Jubileum van het eerste door Menasseh Ben Israel te Amsterdam gedrukte Hebreeuwsche Boek, J. S. Da Silva Rosa. הוצאת Portugeesch Israëlietisch Seminarium Ets Haïm. אמשטרדם, 1927. הולנדית.
שני עותקים, האחד בכריכת נייר מקורית והשני בכריכה מאוחרת.
* Jewish Ritual, Gold & Silver & Other Hebraica, Sotheby Parke Bernet Inc.. ניו יורק, 1967. אנגלית.
* Bibliotheca Manzoniana, catalogue des livres composant la bibliothèque de feu M. le Comte Jacques Manzoni. 2 Catalogue de la bibliothèque de feu M. le Comte Jacques Manzoni, Giuseppe Sangiorgi, Jacques Manzoni. הוצאת Imprimerie de l'etablissement S. Lapi. סיטה די קסטלו, 1893. צרפתית.
* Biblioteca Española-Portuguesa-Judaica, A Catalogue of more than a thousand Printed Books & MSS. by Spanish & Portuguese Authors of Jewish Origin. הוצאת Press of Frank Juckes. אוקספורד, 19-. אנגלית.
* בית הספר, Catalog der reichhaltigen Sammlungen hebräischer und jüdischer Bücher, Handschriften, Kupferstiche, Portraits, etc., M. Roest. הוצאת Frederik Muller. אמשטרדם, 1868. גרמנית.
* Gids voor de Tentoonstelling der Bibliotheca Rosenthaliana, ter gelegenheid van het driehonderd-jarig bestaan der Hebreeuwsche typographie in Amsterdam, 1627-1927, [Bibliotheca Rosenthaliana]. הוצאת Universiteits-Bibliotheek. אמשטרדם, 1927. הולנדית.
* Bücher vom jüdischen Leben, R. Löwit. הוצאת R. Löwit. וינה, [1924?]
* Exhibition of Hebrew Manuscripts and Old Books from the 13th-17th Centuries. [הוצאת [Royal Library, Jewish Department. קופנהגן, 1974. אנגלית.
* Catalogue of an exhibition of Hebrew manuscripts and printed books, together with other items of Jewish interest. מנצ'סטר, 1958. אנגלית.
* Rödelheimer Ausgaben Verlags-Verzeichnis. הוצאת M. Lehrbeger & Co.. פרנקפורט, 1928. גרמנית.
* Zeitschriftenverzeichnis Judaica, Bestände der Sondersammelgebietsbibliothek. [הוצאת Die Bibliothek]. פרנקפורט, 1984. גרמנית.
* Bücher aus verschiedenem Besitz, Hebraica, Judaica, Handschriften, Inkunabeln, Bücher des 16.-20. Jahrhunderts, [J. Kauffmann]. הוצאת J.Kauffmann Verlag. פרנקפורט, 1933. גרמנית.
20 ספרים וחוברות. גודל ומצב משתנים.
הספרים לא נבדקו בידינו לעומק והם נמכרים כמות שהם.