מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 26:
Monetiere in ebano, fronte con cassettini, ricca decorazione di pietre dure e bronzo dorato, Veneto sec.XVII
נמכר ב: €5,400
4,500
הערכה:
€4,500 - €5,000
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים