מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 30:
Crespina decorata in policromia con nel cavetto raffigurazione del Cristo, Deruta sec.XVIII
הערכה:
€400 - €450
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים