מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 218:
Tavolo a fratina lastronato in ebano con intarsi in avorio, Toscana sec.XVII
1,400
הערכה:
€1,400 - €1,600
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים