מכירה פומבית 5 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
המכירה הסתיימה
פריט 262:
Tavolino Luigi Filippo da centro in legno intagliato, laccato e dorato, parte superiore sostenuta da quattro ...
עוד...
|
|
|
נמכר ב: €1,200
מחיר פתיחה:
€
300
הערכה:
€300 - €350
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
|