מכירה פומבית 5 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
פריט 264:
Coppia di comodini a colonna di forma ottagonale in legno laccato a motivi neoclassici, Toscana sec.XVIII
נמכר ב: €3,400
2,000
הערכה:
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים