מכירה פומבית 5 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
פריט 276:
Poltrona da scrittoio a pozzetto con ricca decorazione in bronzo dorato, sec.XIX |
נמכר ב: €1,400
הערכה:
€800 - €900
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים