ART RUSSE
Osenat
1.3.20
צרפת

פריט 141:

Étui à cigare décoré
de personnages antiques
Argent, repoussage
...

נמכר ב: €250
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 28%
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 1.3.20 בבית המכירות Osenat

Étui à cigare décoré
de personnages antiques
Argent, repoussage
Poinçons : 925, aigle bicéphale, LS, 0118
18 cm., 77,16 g., Russie, XXe siècle.

Чехол для сигары
Серебро, чеканка
Клейма: 925, двуглавый орел, LS, 0118
18 см., 77,16 гр., Россия, XX век

נגישות
menu