מכירה פומבית 1online
Graphics & Prints
4.4.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Saturday april 4 2020, 4 pm CET. Online only and by phone auction
פריט 26:
נמכר ב: €100
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
CARLO CORTICELLI. “Montmartre”, 1987. Olio su tela. Cm 40x50. Opera firmata e intitolata in basso a sinistra “Carlo Corticelli Montmartre ’87”.