מכירה פומבית 1online
Graphics & Prints
4.4.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Saturday april 4 2020, 4 pm CET. Online only and by phone auction
פריט 43:
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
WALTER PIACESI (Ascoli Piceno 1929). “Villa Scheriman - Widmann - Foscari”, 1988/89. Tecnica mista su cartone. Cm 27x73. Opera firmata e datata in basso al centro “Walter Piacesi 1988/89”. Opera firmata, datata e intitolata al retro “Walter Piacesi 1988/89 Villa Scheriman - Widmann - Foscari”.