מכירה פומבית 144 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
22.9.21
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1016:

180
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 22.9.21 בבית המכירות Subastas Segre

Centro en porcelana esmaltada con decoración de flores y monturas de bronce. Con marcas en la base. Finales S. XIX
Glazed porcelain centerpiece from Wallendorf, with flower decoration and bronze mountcenturyWith markings on the base.
Germany late 19th century
sizes: 21.5 x 23 x 18 cm