מכירה פומבית 151 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
21.9.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1044:

נמכר ב: €900
900
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.9.22 בבית המכירות Subastas Segre

Pareja de lámparas de sobremesa en forma de piña en cristal dorado de Murano, con estructura de latón. Italia, S. XX

Pair of pineapple-shaped table lamps in golden Murano glass, with a brass structure.

Italy, S. XX

height 60cm

נגישות
menu