מכירה פומבית 154 חלק ג' Jewelry
Subastas Segre
9.2.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 2004:

900
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 9.2.23 בבית המכירות Subastas Segre

Broche con motivo floral con diamantes talla holandesa en montura de oro amarillo de 18K con vista en plata. Ppios S. XIX.
Dor Museum

נגישות
menu