מכירה פומבית 161 Art before 1800,19th/20th century art, Modern art
Historia Auctionata
7.11.22
Historia® Auktionshaus Christian Gründel & Vincent ten Vergert GbR Manteuffelstrasse 27 D-12103 Berlin, גרמניה

פריט 7032:

נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 28%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.22 בבית המכירות Historia Auctionata

Georg Balthasar Probst (1732-1801), View of the Papal Basilica ''Santa Maria Maggiore'', copper engraving after Piranesi, with four language borders, somewhat unfresh, 30 x 42 cm, framed behind glass and passepartout 50 x 60 cm
Georg Balthasar Probst (1732-1801), Ansicht der Papstbasilika ''Santa Maria Maggiore'', Kupferstich nach Piranesi, mit viersprachigem Schriftrand, etwas unfrisch, 30 x 42 cm, hinter Glas u. Pp. ger. 50 x 60 cm

נגישות
menu